M
60 M FÖRSÖK 1 1 Lenny Martinez 78 SoIK Hellas 6.94 F 2 Henrik Nyblad 84 Bollnäs FIK 7.09 F 3 Daniel Almgren 79 Hässelby SK 7.22 F 4 Andrus Klaar 75 Spårvägens FK 7.37 5 John Lembke 81 GoIF Tjalve 7.53 6 Konstantin Koutalas 70 Spårvägens FK 7.61 7 Peter Gabrielsson 62 Huddinge AIS 8.20 FÖRSÖK 2 1 Magnus Linder 81 SoIK Hellas 7.10 F 2 Tomas Olszowy 83 Spårvägens FK 7.10 3 Daniel Bergström 79 Huddinge AIS 7.29 F 4 Mads-Erik Sörensen 87 Hässelby SK 7.40 5 Joel Blid 83 IF Göta 7.50 6 Ronny Ilvander 74 Turebergs FK 7.54 7 Joakim Lundell 76 Södertälje IF 9.00 FÖRSÖK 3 1 Niclas Broström 77 IF Göta 7.03 F 2 Martin Skeppstedt 82 Spårvägens FK 7.25 F 3 Sebastian Öberg 86 Turebergs FK 7.27 F 4 Aristide Bamane 82 Spårvägens FK 7.29 5 Stuart Mulondo 84 SoIK Hellas 7.30 6 Kostas Bouzanis 84 SoIK Hellas 8.04 8 Peter Engström 63 Huddinge AIS 8.59 FINAL 2004-02-01 1 Lenny Martinez 78 SoIK Hellas 6.93 2 Niclas Broström 77 IF Göta 7.03 3 Magnus Linder 81 SoIK Hellas 7.08 4 Henrik Nyblad 84 Bollnäs FIK 7.10 5 Martin Skeppstedt 82 Spårvägens FK 7.23 6= Daniel Almgren 79 Hässelby SK 7.25 6= Sebastian Öberg 86 Turebergs FK 7.25 8 Daniel Bergström 79 Huddinge AIS 7.30
M
200 M FINAL 1 1 Martin Johannesen 86 Danderyd Athletic 24.40 2 Gustav Silén 88 Hammarby IF 24.61 3 Robert Bäckman 64 FK Studenterna 25.78 FINAL 2 1 Joakim Stockling 84 Huddinge AIS 23.79 2 Henrik Norelius 86 Hässelby SK 23.85 3 Oskar Åhberg 89 Solna FK 24.30 FINAL 3 1 Mikael Thulin 85 Hammarby IF 23.06 2 Jonas Segerlind 88 Hammarby IF 23.28 3 Björn Johansson 84 Trollhättans SK 23.35 4 Salim Gabro 88 Hässelby SK 23.96 FINAL 4 1 Lenny Martinez 78 SoIK Hellas 21.92 2 Daniel Almgren 79 Hässelby SK 22.46 3 Tim Greneby 85 KFUM Örebro IA 23.18
M
400 M FINAL 1 1 Gabriel Thorstensson 87 Danderyds SK 53.72 25,39 2 Robert Badas 86 Fredrikshofs FIF 57.99 27,34 3 Sandun Andersson 86 Fredrikshofs FIF 59.68 27,75 FINAL 2 1 Martin Johannesen 86 Danderyd Athletic 54.44 25,34 2 Martin Augustsson 86 Täby IS 54.97 25,42 3 Martin Backeus 85 Falu IK 55.01 25,78 FINAL 3 1 Joel Gustafsson 83 SoIK Hellas 51.81 24,42 2 Joel Blid 83 IF Göta 52.18 25,08 3 Amir Adan 85 Hässelby SK 53.86 24,05 Fredrik Christiansson 82 Spårvägens FK Ej start FINAL 4 1 Klas Ringdahl 77 SoIK Hellas 50.26 24,39 2 Henrik Encke 84 Hässelby SK 50.71 24,62 3 Fredrik Rohlén 75 Falu IK 50.99 24,94 4 Per Johnsson 84 Söderhamns IF 52.17 25,47 FINAL 5 1 Mattias Claesson 87 Mullsjö SOK 48.33 23,35 2 Andrus Klaar 75 Spårvägens FK 50.85 24,15 3 Vicktor Lohr 87 IK Orient 51.06 23,95
M
800 M FINAL 1 1 Albert Mollén 85 Söderköpings FIK 1.56.61 6 2 Patrik Andersson 86 IFK Lidingö 2.00.16 8 3 Mateusz Stec 79 Hässelby SK 2.02.78 9 5 Emil Lerdahl 82 Hammarby IF 2.05.92 10 FINAL 2 1 Albin Johansson 81 Hässelby SK 1.52.30 1 2 Jan Olszowy 82 Spårvägens FK 1.52.33 2 3 Axel Lönnqvist 81 Hässelby SK 1.52.99 3 4 Thomas Byrberg 79 Turebergs FK 1.53.97 4 5 Fredrik Rohlén 75 Falu IK 1.54.83 5 6 Daniel Norberg 78 Hammarby IF 1.57.76 7 Anders Leinås 83 Turebergs FK Bröt
M
1500 M FINAL 1 1 Andreas Mårtensson 85 Täby IS 4.13.31 16 2 Olle Sandberg 85 IFK Lidingö 4.13.34 17 3 Viktor Hedlöf 86 Rånäs 4H 4.17.00 18 4 Henrik Åkerlund 86 Huddinge AIS 4.19.07 19 5 Fredrik Josefsson 82 Huddinge AIS 4.22.31 20 6 Petri Helminen 64 FK Studenterna 4.55.16 21 Jens Lindgren 85 Rånäs 4H Bröt Robin Kivila 87 IF Linden Bröt FINAL 2 1 Andreas Eriksson 86 Hässelby SK 4.02.29 10 2 Oskar Nilsson 85 Åhus FK 4.02.59 11 3 Thomas Würtz 82 Hässelby SK 4.02.85 12 4 Johan Lindberg 80 Upsala IF 4.03.24 13 5 Fredrik Swahn 77 Rånäs 4H 4.04.49 14 6 Magnus Ohlsson 82 Högby IF 4.05.68 15 Simon Rasmussen 86 Rånäs 4H Bröt Said Smahi 75 IFK Lidingö Bröt FINAL 3 1 John Lindström 83 Turebergs FK 3.47.79 1 2 Olle Walleräng 85 Råby Rekarne FIF 3.48.32 2 3 Thomas Johansson 81 Sävedalens AIK 3.51.19 3 4 Rachid Benjira 74 Hammarby IF 3.53.32 4 5 Gauti Johanesson 79 Rånäs 4H 3.54.53 5 6 John Laselle 79 Turebergs FK 3.54.89 6 7 Björn Ahlepil 80 Rånäs 4H 3.55.14 7 8 Per Jacobsen 77 IF Göta 3.56.70 8 9 Henrik Skoog 79 Spårvägens FK 3.58.02 9 Fredrik Kjellberg 77 Turebergs FK Bröt
M
60 M HÄCK 106,7 CM FINAL 2004-02-01 1 Magnus Norberg 79 Huddinge AIS 8.28 2 Anders Wistam 75 SoIK Hellas 8.49 3 Björn Johansson 84 Trollhättans SK 8.79
M
HÖJDHOPP 1 Christian Norstedt 83 Råby Rekarne FIF 207 2 Peter Blom 79 IFK Lidingö 207 3 Oskar Jonsson 81 Råby Rekarne FIF 200 4 Umit Demirci 84 Råby Rekarne FIF 200 5 David Fridell 83 Spårvägens FK 197 6 Samuel Lindén 86 Falu IK 191 7 Anton Ekman 85 IK Finish 191 8= Josef Karnebäck 87 FGF Gotland 188 8= Tommy Saranbrant 71 Väsby IK 188 10 Andrus Klaar 75 Spårvägens FK 184 11 Jesper Granlund 86 Huddinge AIS 184 12 Robert Bergqvist 88 Hässelby SK 184 3= Oskar Amilon 85 IFK Lidingö 174 3= Johan Andersson 89 Väsby IK 174 Johan Redborg 81 Turebergs FK Ej res. Oskar Åhberg 89 Solna FK Ej start
M
STAVHOPP 1 Anders Edvinsson 73 Spårvägens FK 494 2 Marcus Lindh 76 Spårvägens FK 474 3 Tommy Saranbrant 71 Väsby IK 424 4 Bo Jacobsson 72 FGF Gotland 414 5 Joel Thorén 87 Hammarby IF 404 6 Yilmaz Mahshid 79 Örgryte IS 404 7 Rasmus Carlsson 88 Kvarnsvedens FIK 394 8 Erik Thorstensson 89 Spårvägens FK 384 9 Jonas Elgered 87 Hammarby IF 364 10 Jonathan Eklund 88 Hammarby IF 364 Alexander Eriksson 79 Spårvägens FK Ej res.
M
LÄNGDHOPP 1 Ruben Kiefer 74 Gefle IF 704 2 Marcus Ottessen 86 Falu IK 695 Robert Fält 74 Gefle IF Ej start
M
KULA 7,26 KG 1 Andrus Klaar 75 Spårvägens FK 1248 2 Bengt Pettersson 61 Österhaninge IF 1241 3 Jeffrey Ige 83 Hässelby SK 1172
M22
60 M FINAL 2004-02-01 1 Manop Meechot 82 Solna FK 7.33 2 Joakim Stockling 84 Huddinge AIS 7.45 Juan Pettersson 84 IF Göta Ej start
M22
800 M FINAL 1 4 Peter Ngaragia 84 Kungsängens SK 2.04.67
P19
60 M FÖRSÖK 1 1 Karl Bergqvist 86 Hässelby SK 7.45 F 2 Martin Augustsson 86 Täby IS 7.46 F 3 Stephen Kiai 86 Hälle IF 7.46 F 4 Viktor Granholm 86 Spårvägens FK 7.54 F 5 Richard Lindgren 86 Mariestads AIF 7.59 F Frat Kanat 85 Råby Rekarne FIF Ej start FÖRSÖK 2 1 Michel Tornéus 86 IFK Tumba 7.30 F 2 Mikael Thulin 85 Hammarby IF 7.40 F 3 Erik Pettersson 85 Motala AIF 7.72 F 4 Robert Badas 86 Fredrikshofs FIF 7.94 Fredrik Persson 86 Gefle IF Ej start FINAL 2004-02-01 1 Michel Tornéus 86 IFK Tumba 7.26 2 Stephen Kiai 86 Hälle IF 7.36 3 Martin Augustsson 86 Täby IS 7.41 4 Karl Bergqvist 86 Hässelby SK 7.42 5 Mikael Thulin 85 Hammarby IF 7.43 6 Viktor Granholm 86 Spårvägens FK 7.51 7 Richard Lindgren 86 Mariestads AIF 7.55 8 Erik Pettersson 85 Motala AIF 7.77
P19
800 M FINAL 2004-02-01 1 Daniel Lundgren 85 Nord Upplands AIF 2.04.40 2 Mattias Stjärnlöf 86 Råby Rekarne FIF 2.05.91 3 Anders Appeldahl 85 Kungsängens SK 2.06.29 4 Reine Rasmusson 85 Kungsängens SK 2.09.33
P19
60 M HÄCK 100,0 CM FINAL 2004-02-01 1 Tobias Otterbring 85 Lima IF 8.39 2 Michel Tornéus 86 IFK Tumba 8.44 3 Samuel Lindén 86 Falu IK 8.77 4 Tim Greneby 85 KFUM Örebro IA 9.08 Richard Lindgren 86 Mariestads AIF Diskv.
P19
LÄNGDHOPP 1 Tobias Otterbring 85 Lima IF 675 2 Carl A Westberg 86 Falu IK 639 3 Samuel Lindén 86 Falu IK 605 4 Johan Andersson 89 Väsby IK 568 Tim Greneby 85 KFUM Örebro IA Ej start
P19
KULA 6,25 KG 1 Tobias Otterbring 85 Lima IF 1503 2 Tim Greneby 85 KFUM Örebro IA 1219 3 Fredrik Persson 86 Gefle IF 1170
P17
60 M FÖRSÖK 1 1 Nils-Göran Nilsson 88 Täby IS 7.45 F 2 Oskar Åhberg 89 Solna FK 7.49 F 3 Alex Nordström 88 Solna FK 7.71 F 4 Gustav Giliander 88 Hässelby SK 8.31 5 Erik Falemo 88 Hässelby SK 8.63 Rustan Kanat 87 Råby Rekarne FIF Diskv. 4.3.11 FÖRSÖK 2 1 Simon Johansson 87 Kils AIK 7.23 F 2 Rasmus Carlsson 88 Kvarnsvedens FIK 7.66 F 3 Markus Molin 88 Solna FK 7.70 F 5 Mehdi Al-khatib 87 SoIK Hellas 7.77 F 6 Salim Gabro 88 Hässelby SK 7.67 F 7 Erik Jakobsson 88 Gefle IF 7.89 Christoffer Peyron 87 Solna FK Ej start FINAL 2004-02-01 1 Simon Johansson 87 Kils AIK 7.13 2 Oskar Åhberg 89 Solna FK 7.39 3 Nils-Göran Nilsson 88 Täby IS 7.47 4 Salim Gabro 88 Hässelby SK 7.53 5 Rasmus Carlsson 88 Kvarnsvedens FIK 7.68 6 Markus Molin 88 Solna FK 7.70 7 Alex Nordström 88 Solna FK 7.73 8 Mehdi Al-khatib 87 SoIK Hellas 7.76
P17
800 M FINAL 1 1 David Lewander 88 Täby IS 2.10.28 7 2 Hannes Öckerman 87 Kungsängens SK 2.11.39 8 3 William Smedjegården 88 Mälarö SOK 2.14.12 10 4 Erik Widing 87 Bromma IF 2.14.14 11 5 Johan Jonsson Dahl 88 Mälarö SOK 2.15.80 12 6 Marcus Janback 87 Fredrikshofs FIF 2.15.91 13 7 Gustav Giliander 88 Hässelby SK 2.34.06 14 Marcus Holmström 88 IFK Lidingö Bröt FINAL 2 1 Johan Forslund 87 Stocksäters IF 2.03.02 1 2 Jimmy Holmroos 89 Västerås FK 2.03.28 2 3 Tomas Holmqvist 88 Kungsängens SK 2.05.16 3 4 Martin Stjernlöf 87 Råby Rekarne FIF 2.05.62 4 5 Tommi Vaara 88 SoIK Hellas 2.09.05 5 6 David Toftemyr 89 Västerås FK 2.09.69 6 7 Linus Dageryd 88 Täby IS 2.11.42 9
P17
LÄNGDHOPP 1 Nils-Göran Nilsson 88 Täby IS 609 2 Marcus Janback 87 Fredrikshofs FIF 604 3 Joakim Orreteg 87 Hässelby SK 596 4 Erik Jakobsson 88 Gefle IF 574 5 Gustav Silén 88 Hammarby IF 568 6 Anders Olsson 88 Täby IS 508 7 Linus Dageryd 88 Täby IS 475 Rasmus Carlsson 88 Kvarnsvedens FIK Ej start Patrik Lythell 87 Hässelby SK Ej res.
P17
KULA 5,0 KG 1 Nicklas Eriksson 87 SoIK Hellas 1516 2 Marcus Janback 87 Fredrikshofs FIF 1352 3 Rasmus Carlsson 88 Kvarnsvedens FIK 1233 4 Erik Almström 88 IFK Lidingö 1098
K
60 M FÖRSÖK 1 1 Emma Rienas 82 IF Göta 7.53 F 2 Klara Blume 78 Bromma IF 7.88 F 3 Emma Agerbjer 85 Söderhamns IF 7.91 F 4 Anna Palmerius 78 GoIF Tjalve 7.96 F 5 Charlotte Åberg 79 Hässelby SK 7.99 F FÖRSÖK 2 1 Linda Fernström 81 Hässelby SK 7.66 F 2 Malin Ericsson 80 Enköpings AI 7.87 F 4 Lotta Andersson 82 Kvarnsvedens FIK 8.20 5 Linda Söderqvist 86 Turebergs FK 8.38 FINAL 2004-02-01 1 Emma Rienas 82 IF Göta 7.54 2 Linda Fernström 81 Hässelby SK 7.68 3 Malin Ericsson 80 Enköpings AI 7.84 4 Klara Blume 78 Bromma IF 7.90 5 Emma Agerbjer 85 Söderhamns IF 7.94 6 Charlotte Åberg 79 Hässelby SK 7.97 7 Anna Palmerius 78 GoIF Tjalve 8.07
K
200 M FINAL 1 1 Frida Tortela 88 Huddinge AIS 28.94 2 Amelie Engström 87 IFK Lidingö 29.42 3 Malin Hansson 88 Mälarhöjdens IK 35.9m Emeli Karlsson 87 Hässelby SK Ej start FINAL 2 1 Emma Vessman 88 Mälarhöjdens IK 26.68 2 Paula Tolj 89 Solna FK 27.22 3 Minna Jansson 88 Mälarhöjdens IK 27.73 4 Jennie Svensson 87 Täby IS 27.90 FINAL 3 1 Malin Hamrén 86 Bollnäs FIK 26.84 2 Victoria Bülow 88 Falu IK 27.05 3 Sofia Grahm 87 Täby IS 27.44 4 Maria Ullberg 86 Danderyd Athletic 27.96 FINAL 4 1 Malin Ström 86 Bollnäs FIK 26.89 2 Jennie Hurkmans 84 Turebergs FK 26.97 3 Maria Ericsson 85 Rånäs 4H 27.51 FINAL 5 1 Emma Agerbjer 85 Söderhamns IF 25.39 2 Louise Martin 87 Hässelby SK 25.97 3 Caroline Öhman 81 Hässelby SK 26.27 FINAL 6 1 Louise Gundert 80 IFK Lidingö 25.42 2 Therese Edholm 76 Turebergs FK 25.76 Elin Lundqvist 86 IF Göta Bröt
K
400 M FINAL 1 1 Jessica Wiking 87 Hammarby IF 62.20 7 -27,77 2 Josefine Lundberg 86 Huddinge AIS 62.53 8 -29,60 3 Elina Nylander 87 Hammarby IF 62.61 9 -29,99 4 Ulrika Jansson 85 Kungsängens SK 64.57 10-30,73 FINAL 2 1 Ida Gillerfors 85 FGF Gotland 60.39 4 -29,18 2 Sara Voltaire 84 Täby IS 60.76 5 -29,13 3 Isabelle Eriksson 86 Nyköpings BIS 61.79 6 -28,74 FINAL 3 1 Charlotte Schönbäck 84 IFK Lidingö 58.47 1 -28,05-43,1 2 Therese Gustavsson 85 Kils AIK 58.77 2 -27,79-42,9 3 Lisa Forsberg 89 Falu IK 59.01 3 -28,07-43,4
K
800 M FINAL 1 1 Frida Flodström 87 Turebergs FK 2.14.69 8 2 Ida Lindström 86 Täby IS 2.14.96 9 3 Marlin Brown 75 Spårvägens FK 2.15.67 10 4 Anna Berg 88 Täby IS 2.18.07 11 5 Lisa Voltaire 87 Täby IS 2.22.08 12 FINAL 2 1 Hanna Karlsson 79 Malmö AI 2.09.57 1 64,56 2 Elin Wiik 85 Hässelby SK 2.10.09 2 65,07 3 Annika Gerner 75 Rånäs 4H 2.11.39 3 65,35 4 Therese Ahlepil 76 Rånäs 4H 2.12.02 4 64,89 5 Louise Fredriksson 80 IF Göta 2.12.63 5 65,54 6 Kristin Ahlepil 78 Rånäs 4H 2.13.97 6 65,42 7 Carolina Nylén 79 Täby IS 2.14.14 7 64,76
K
1500 M FINAL 2004-02-01 1 Flo Jonsson 78 Spårvägens FK 4.29.14 2 Anneli Fransson 78 Rånäs 4H 4.41.59 3 Helena Olofsson 78 Rånäs 4H 4.47.58 4 Lisa Wiklund 70 Spårvägens FK 4.50.07 5 Carola Eriksson 81 Rånäs 4H 4.50.54 6 Moa Westman 86 Rånäs 4H 4.50.83 7 Catrine Josefsson 86 Huddinge AIS 4.52.04 8 Helena Sundh 80 Hässelby SK 4.54.05 9 Ann Björklund 71 FK Studenterna 4.56.46 10 Beathrice Odén 80 Rånäs 4H 5.03.59 11 Maria Lindelöf 84 IF Göta 5.06.20 12 Anna Harju 87 Kungsängens SK 6.01.35 Rebecca Ringström 77 Spårvägens FK Bröt
K
60 M HÄCK 84,0 CM FINAL 2004-02-01 1 Malin Ericsson 80 Enköpings AI 8.70 2 Anna-Karin Olsson 75 Turebergs FK 8.77 3 Louise Gundert 80 IFK Lidingö 9.03 4 Anna Palmerius 78 GoIF Tjalve 9.18 5 Jennie Hurkmans 84 Turebergs FK 9.30 6 Åsa Lundgren 82 Råby Rekarne FIF 10.33 Åsa Carlsson 72 Spårvägens FK Bröt
K
HÖJDHOPP 1 Jenny Isgren 81 Spårvägens FK 177 2 Helena Redborg 83 Turebergs FK 175 3 Stina Bohgard 82 Turebergs FK 170 4 Camilla Silander 86 Danderyd Athletic 170 5 Sofie Johansson 87 Wärnamo SK 170 6 Anna Silén 88 Enköpings AI 167 7 Erica Jarder 86 Spårvägens FK 167 8 Sabine Pettersson 82 Råby Rekarne FIF 164 9 Camilla Westerlund 85 Spårvägens FK 161 10 Maria Ullberg 86 Danderyd Athletic 149 11 Sandra Höckerstrand 90 Solna FK 149 Anna Pärsdotter 89 Solna FK Ej start
K
STAVHOPP 1 Lotta Hultin 85 Hässelby SK 384 2 Malin Ericsson 80 Enköpings AI 374 3 Alissa White 74 Hässelby SK 374 4 Klara Persson 90 Spårvägens FK 364 5 Klara Blume 78 Bromma IF 334 6 Caroline Fougman 84 Gefle IF 304 7 Malin Rosenberg 84 Huddinge AIS 294 8 Lotta Andersson 82 Kvarnsvedens FIK 294 Jessica Gustavsson 87 Gefle IF Ej res.
K
LÄNGDHOPP 1 Marlene Lindström 85 Ununge IF 519 2 Jennie Hurkmans 84 Turebergs FK 507 3 Åsa Lundgren 82 Råby Rekarne FIF 480 4 Camilla Westerlund 85 Spårvägens FK 466
K
KULA 4,0 KG 1 Linda-Marie Mårtensson 71 Hässelby SK 1507 2 Camilla Westerlund 85 Spårvägens FK 1019
K22
60 M FÖRSÖK 2 3 Frida Mikaelsson 84 Södertälje IF 8.13 F 6 Malin Rosenberg 84 Huddinge AIS 8.70 FINAL 2004-02-01 8 Frida Mikaelsson 84 Södertälje IF 8.14
K22
800 M FINAL 1 1 Josefin Cederholm 83 FGF Gotland 2.41.59
K22
KULA 4,0 KG 2 Linda Wijkander 83 Klippans FK 1236
F19
60 M FÖRSÖK 1 1 Evelina Lunner 86 Västerås FK 7.90 F 2 Elin Lundqvist 86 IF Göta 7.92 F 3 Ida Gillerfors 85 FGF Gotland 8.10 F 4 Sara Sköldin 85 Råby Rekarne FIF 8.14 F 5 Malin Hamrén 86 Bollnäs FIK 8.26 6 Charlotte Johansson 86 IK Orient 8.29 7 Lydia Bergström 85 Åtvidabergs IF 8.31 8 Helena Norberg 86 Huddinge AIS 8.32 FÖRSÖK 2 1 Emma Björkman 86 IF Göta 7.74 F 2 Sofia Lundh 86 Hässelby SK 7.88 F 3 Isabelle Eriksson 86 Nyköpings BIS 8.01 F 4 Maria Ericsson 85 Rånäs 4H 8.20 F 5 Malin Ström 86 Bollnäs FIK 8.21 6 Lina Törnqvist 86 Motala AIF 8.23 7 Iita Mikkonen Wingårdh 86 Huddinge AIS 8.47 8 Camille Westerlund 85 Spårvägens FK 9.18 FINAL 2004-02-01 1 Emma Björkman 86 IF Göta 7.66 2 Elin Lundqvist 86 IF Göta 7.83 3 Sofia Lundh 86 Hässelby SK 7.90 4 Evelina Lunner 86 Västerås FK 7.90 5 Isabelle Eriksson 86 Nyköpings BIS 7.91 6 Ida Gillerfors 85 FGF Gotland 8.07 7 Sara Sköldin 85 Råby Rekarne FIF 8.13 8 Maria Ericsson 85 Rånäs 4H 8.13
F19
800 M FINAL 1 1 Susanna Åhlberg 86 Västerås FK 2.27.52
F19
60 M HÄCK 84,0 CM FINAL 2004-02-01 1 Therese Gustavsson 85 Kils AIK 9.02 2 Malin Marmbrandt 85 Enköpings AI 9.17 3 Marie Barenfeld 85 KFUM Örebro IA 9.47 4 Maria Ullberg 86 Danderyd Athletic 10.65
F19
LÄNGDHOPP 1 Malin Marmbrandt 85 Enköpings AI 567 2 Marie Barenfeld 85 KFUM Örebro IA 545 3 Sofia Lundh 86 Hässelby SK 538 4 Hanna Holmer 85 Råby Rekarne FIF 512 509 5 Mikaela Westerfalk 86 Huddinge AIS 512 508 6 Johanna Kaijser 87 Hässelby SK 483 7 Maria Ullberg 86 Danderyd Athletic 480 8 Linda Söderqvist 86 Turebergs FK 477 Anna Sebes 86 Hässelby SK Ej res.
F19
KULA 4,0 KG 1 Carolina Hjelt 86 Huddinge AIS 1370 2 Mikaela Kåll 85 IK Falken FIN 1127 3 Lina Törnqvist 86 Motala AIF 1118 4 Marie Barenfeld 85 KFUM Örebro IA 1098 5 Annie Henriksson 86 FGF Gotland 948 6 Maria Ullberg 86 Danderyd Athletic 893
F17
60 M FÖRSÖK 1 1 Mariama Sambou 88 Huddinge AIS 7.94 F 2 Louise Martin 87 Hässelby SK 8.00 F 3 Paula Tolj 89 Solna FK 8.28 F 4 Jennie Svensson 87 Täby IS 8.46 5 Josefine Hörberg 87 Huddinge AIS 8.61 6 Diana Gren 88 Fredrikshofs FIF 8.72 FÖRSÖK 2 1 Emilie Andersson 89 Kungsängens SK 8.10 F 2 Sofia Stensiö 88 Kungsängens SK 8.14 F 3 Victoria Bülow 88 Falu IK 8.20 F 4 Amelie Engström 87 IFK Lidingö 8.35 F 5 Johanna Lillenberg 89 Huddinge AIS 8.35 F 6 Emelie Haaparanta 88 Täby IS 8.37 7 Isabella Hellman 87 IFK Lidingö 8.47 FINAL 2004-02-01 1 Mariama Sambou 88 Huddinge AIS 7.83 2 Louise Martin 87 Hässelby SK 7.95 3 Emilie Andersson 89 Kungsängens SK 8.12 4 Sofia Stensiö 88 Kungsängens SK 8.18 5 Victoria Bülow 88 Falu IK 8.21 6 Paula Tolj 89 Solna FK 8.25 7 Johanna Lillenberg 89 Huddinge AIS 8.29 8 Amelie Engström 87 IFK Lidingö 8.36
F17
800 M FINAL 1 1 Sofia Grafström 87 Turebergs FK 2.20.97 2 Sandra Hobro 88 Tyresö FK 2.24.44 3 Maja Armandt 88 Tyresö FK 2.25.94 4 Sofia Swärd 88 Västerås FK 2.26.20 5 Emma Lundin 88 IFK Lidingö 2.27.55 6 Ann-Sofie Gimdalen 88 Täby IS 2.29.03 7 Christina Lindblom 88 Hässelby SK 2.43.15
F17
60 M HÄCK 76,2 CM FINAL Vind: 2004-02-01 1 Johanna Wikström 87 Huddinge AIS 9.69 2 Louise Christiansen 88 Spårvägens FK 10.24
F17
LÄNGDHOPP 1 Emilie Andersson 89 Kungsängens SK 533 2 Minna Jansson 88 Mälarhöjdens IK 528 3 Emelie Haaparanta 88 Täby IS 527 4 Johanna Wikström 87 Huddinge AIS 520 5 Mikaela Grahm 87 Täby IS 512 6 Amelie Engström 87 IFK Lidingö 506 7 Sofia Grahm 87 Täby IS 503 8 Louise Christiansen 88 Spårvägens FK 502 9 Sofia Stensiö 88 Kungsängens SK 496 10 Malin Hansson 88 Mälarhöjdens IK 477 11 Sandra Höckerstrand 90 Solna FK 476 12 Diana Gren 88 Fredrikshofs FIF 474 13 Michaela Reali 88 Tyresö FK 469 14 Anna Wikström 87 IFK Tumba 427 15 Madeleine Westerfalk 88 Huddinge AIS 383
F17
KULA 3,0 KG 1 Anna Wikström 87 IFK Tumba 1363 2 Johanna Wikström 87 Huddinge AIS 1317 3 Julia Klackenberg 89 Solna FK 1079 4 Sofia Stensiö 88 Kungsängens SK 950 5 Diana Gren 88 Fredrikshofs FIF 871 Joanna Nilsson 87 Nynäshamns FK Ej res.